Sanační stroje

Profesionální sanační stroje FLEX

Ať se jedná o odstranění omítek, betonu, mazanin nebo stěr- kových vrstev a zaschlých tmelů - FLEX má pro každý problém správné řešení. Nezáleží na tom, zda se jedná o velké nebo malé plochy, rohy nebo hrany - FLEX sanační brusky nebo frézy neznají žádné překážky. Všechny sanační brusky jsou vybaveny robustními motory, které vydrží vysoké zatížení. Samozřejmě jsou stroje přizpůsobeny efektivnímu odsávání prachu, pro napojení na FLEX vysavače, zabraňující, aby se do okolí dostal prach zdraví nebezpečný.

Jedny z nejvýkonnějších ručních brusek na beton na trhu. Díky své extrémní síle je nářadí vhodné pouze pro práci v obou rukách. Připojený vysavač provádí efektivní odsávání prachu, neboť při práci s vysoce výkonnými diamantovými kotouči vzniká velké množství prachu. Z důvodu efektivní a bezprašné práce by se měly používat pouze bezpečnostní vysavače s plně automatickým čištěním filtru.

FLEX nabízí pro každý povrch vhodný diamantový kotouč. Přesvědčí Vás především svým velkým úběrem materiálu, rychlým pracovním postupem a dlouhou životností. Vysoce kvalitní diamantové kotouče FLEX jsou šetrné vůči stroji.

 

Kit Turbo-Jet s turbo - brusným talířem 

Turbo-Jet brusný kotouč s optimálním úběrem. Klidný chod díky rozložení většího množství diamantových segmentů, rovnoměrný výsledek po broušení. Ideální pro broušení ploch minerálních podkladů.

 

Kit TH-Jet diamantovým brusným talířem Thermo-Jet

Diamantový brusný kotouč vhodný pro obroušení betonových desek, zbroušení zvětralého starého betonu, na tvrdé cementové omítky, na odstranění převisů po bednění, na vytvrzené vrstvy z epoxidových pryskyřic a sintrové vrstvy na betonu. Vysoký výkon při broušení a vyšší životnost díky novému tvaru segmentů. Optimální pro přípravu podkladů pro další úpravy.

 

Kit E-Jet s diamantovým brusným talířem Estrich-Jet

Brusný talíř na abrazivní materiály. Na odstranění přebytků betonu po sejmutí bednění na čerstvě betonovaných plochách, minerálních lepidel, omítek, malt, abrazivního pískovce, vápence, šamotu, asfaltu.

 
 
 
14990
2119011499021190
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem