ATS - Automatické záložní zdroje

Automatické záložní zdroje (ATS, záskoková automatika) s benzínovým motorem jsou vhodné jako záloha v případě výpadku elektrické sítě pro obchody, firmy, provozovny, menší výroby, dílny, sklady, rodinné domy, požární čerpadla, výtahové systémy, serverovny atd. Jejich předností je kompaktní rozměr, nízká hmotnost, jednoduchá údržba a nízké servisní náklady.

Elektrocentrála s automatickým startem je napojena na rozvaděč stávajícího elektrického rozvodu a v případě výpadku sítě se sama nastartuje a přípojí. Přepínač elektrocentrála/rozvodná síť je umístěn uvnitř automatické řídící jednotky AT207. Náhradní zdroje ATS se spolehlivým benzínovým motorem HONDA, Briggs & Stratton nebo Vanguard jsou vybaveny elektrickým startérem, který zajišťuje bezobslužné startování a pravidelné profylaktické starty prověřující připravenost systému. Volitelný GSM modul zajišťuje vzdálený dohled a ovládání pomocí mobilního telefonu. Pokročilá jednotka AT207 umožňuje řadu programovatelných funkcí.Záložní zdroje je možné umístit do exteriéru i interiéru.
 
Uvedené modely jsou buď vybaveny regulací napětí AVR pro napájení citlivých spotřebičů a elektroniky nebo základní kapacitní regulací CCL pro zálohu běžných elektromotorů, výtahů, čerpadel, ventilátorů, topení apod.
Ikdyž vzhledem k množství výkonů a typů nejsou všechny modely uvedeny, každý model lze vyrobit s oběma typy regulace napětí.
 

Nejprodávanější

100900
1062001100900106200
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem