Přihlášení | Nová registrace |
Váš nákupní košík je prázdný.
Právě nakupujete v CZK | změnit měnu:
Rychlý nákup po telefonu (po-pá 8-16h) +420 725 484 284 Rychlý nákup po telefonu (po-pá 8-16h) +420 725 484 284
Home » Výrobci » Naši dodavatelé

Výrobci

ALFRA - německý výrobce nástrojů a strojů pro vrtání, děrování, řezání, odhrotování, ukosovaní ocelí. ALFRA byla první firmou v Evropě, která uvedla na trh magnetické vrtačky ROTABEST. Více než 30 let zkušeností s magnetickými vrtačkami. Stroje ALFRA jsou 100% made in GERMANY. Nejedná se o asijské výrobky. Vysoká kvalita zpracování umožňuje práci se strojem na tři směny.

ALMI
- holandský výrobce strojů na vysekávání průniků trubek. Unikátní, patentovaný systém vysekávání výrazně snižuje náklady na výrobu zábradlí.

AGP
- taiwanský výrobce elektrického ručního nářadí. Před zařazením výrobku AGP do našeho eshopu byla u každého stroje testována životnost. Proto v našem eshopu najdete pouze kvalitní stroje z programu AGP, které v testu vyhověly.

AEG Powertools
-

AEG POWERTOOLS slibuje, že bude čerpat ze svého dědictví a vykazovat vzrušující, vysoký výkon, inovativní pracovní řešení pro profesionální obchodníky dneška a budoucnosti.

Rázná změna značky uvádí AEG POWERTOOLS do roku 2009, spolu s její zářivou silnou oranžovou barvou, která dává společnosti a jejím výrobkům nový dynamický vzhled. Ovšem nicméně se nejedná pouze o změnu barvy... silná nová image je podložena závazkem k vývoji a inovacím výrobků a uvede více než 20 nových výrobků při spuštění a celkem více než 40 nových výrobků v roce 2009. Mezi ně bude patřit řada Compact 12V Range - série ergonomicky kvalitních nástrojů založených na základě kompaktní 12 V lithiové Ion baterii, s výkonem 18V Range - skutečně profesionální nabídka pro dnešního obchodníka napříč základnou 18v, nové 2 kilové SDS plus kladiva s extrémně nízkými vibracemi a vynikající hnací silou a renovované dřevoobráběcí portfolio, včetně 305mm posuvné pokosové pily a 2050 wattového horní frézky. Samozřejmě, všechny tyto budou vybaveny AEG POWERTOOLS prodlouženou tříletou zárukou. 

Evolution Powertools - EVOLUTION je jednou z nejrychleji rostoucích značek elektronářadí na světe. Rozvíjela se díky úspěchu TCT multifunkčních pil, stejně jako i dalších zajímavých inovací. Všechny EVOLUTION produkty jsou vyrobené podle přísných průmyslových standardů a podléhají pravidelným kontrolám a testům, díky kterým získáváte nářadí, na něž se můžete spolehnout. Samozřejmostí je dvouletá záruka. EVOLUTION se tradičně specializovalo na suché řezání ocele a uvedlo na trh TCT pily, které řežou ocel. Využitím zkušeností a know-how EVOLUTION vyvinulo na základě TCT technologie novou produktovou řadu multifunkčních pil, které dokážou řezat dřevo, ocel a hliník jediným kotoučem. Společnost EVOLUTION POWER TOOLS Ltd. má centrálu v městě Sheffieldu ve Velké Británii a výrobní závody po celém světe (Velká Británie, Japonsko, Tchai-wan, Čína).

FERM
- holandský výrobce ručního elektronářadí. Dynamika, síla, promyšlené inovace výrobků a chuť neustále něco zlepšovat - tj. značka nejen značky FERM, ale i celé stejnojmenné společnosti. 
 
FEIN
- německý výrobce profesionálních vysoce výkonných strojů určených pro těžké nasazení v průmyslu. Firma FEIN je vynálezcem první elektrické ruční vrtačky na světě.


FLEX- německý výrobce, který se podílí na vývoji úplně nového ručního nářadí a systémových řešení. Když uvedli na trh první vysokorychlostní úhlovou brusku DL9, vymysleli pojem "flexa", který se užívá stále. Nabízí velmi kvalitní profesionální stroje.

FORSTEEL.EU - obchodní značka našeho e-shopu. Stroje a nástroje jsou vyráběny v různých závodech po celém světě pro náš e-shop. Kvalita strojů je námi testována před zavedením do e-shopu.
GPH a Nexans company - široká nabídka elektroinstalačního materiálu, vysoká kvalita zpracování. Nemecký výrobce s mnohaletými zkušenostmi.

NKO MACHINES  - český výrobce strojů pro zpracování ocelí, specializace na ukosovací systémy. Vlastní vývoj, konstrukce a výroba strojů v ČR. Velmi kvalitní stroje pro profesionály.
NKO TOOLS  - český dodavatel nářadí a nástrojů pro elektroinstalatéry a energetiky

PROMA
- obráběcí stroje značky PROMA jsou vyrobeny s respektem k požadavkům zákazníků na kvalitu a účelnost. Konstrukční úpravy a vylepšení jsou výsledkem vývojové činnosti. Použité materiály, provedení strojů a jejich výroba splňují veškeré požadavky technických norem, kde velký důraz je kladen zejména na bezpečnost.

STRONG HAND TOOLS
- americký výrobce svěrek, svařovacích stolů a magnetů 

TELWIN
- je italský výrobce svářecí a nabíjecí techniky, který se stal mezníkem pro mezinárodní trh a špičkou na světovém trhu v dané oblasti. Firma TELWIN je držitelem certifikátu kvality ISO 9001. Výrobky jsou podrobovány důkladné kontrole kvality ve výrobě a na výstupu. Svářečky CO2, invertorové svářečky, invertory, odporové bodovací svářečky, plazmové řezačky značky TELWIN se staly synonymem pro kvalitu v oblasti svářecí techniky. Svářecí technika TELWIN udává směr vývoje v oblasti svařovacích metod a svařovacích postupů.

WORX
- nářadí je navrženo pro každodenní práci náročných uživatelů. Je navrhováno v amerických vývojových laboratořích ve spolupráci s italskými designéry, sestaveno z komponentů s vysokou životností a zabaleno v odolném, praktickém a atraktivním kufru.
 

WIKUS  produkuje pilové pásy od roku 1958. Nástroje, jež splňují ty nejnáročnější požadavky pro individuální použití v průmyslu a obchodu.

Pilové pásy WIKUS jsou známy všude svojí precizností, přesným dělením a maximálním výkonem

Zasílání novinek