Přihlášení | Nová registrace |
Váš nákupní košík je prázdný.
Právě nakupujete v CZK | změnit měnu:
Rychlý nákup po telefonu (po-pá 8-16h) +420 725 484 284 Rychlý nákup po telefonu (po-pá 8-16h) +420 725 484 284
Home » Výrobci

Výrobci

Výrobce Web Popis
AEG
AEG Powertools http://www.aeg-powertools.com/ Rázná změna značky uvádí AEG POWERTOOLS do roku 2009, spolu s její zářivou silnou oranžovou barvou, která dává společnosti a jejím výrobkům nový dynamický vzhled. Ovšem nicméně se nejedná pouze o změnu barvy... silná nová image je podložena závazkem k vývoji a inovacím výrobků a uvede více než 20 nových výrobků při spuštění a celkem více než 40 nových výrobků v roce 2009. Mezi ně bude patřit řada Compact 12V Range - série ergonomicky kvalitních nástrojů založených na základě kompaktní 12 V lithiové Ion baterii, s výkonem 18V Range - skutečně profesionální nabídka pro dnešního obchodníka napříč základnou 18v, nové 2 kilové SDS plus kladiva s extrémně nízkými vibracemi a vynikající hnací silou a renovované dřevoobráběcí portfolio, včetně 305mm posuvné pokosové pily a 2050 wattového horní frézky. Samozřejmě, všechny tyto budou vybaveny AEG POWERTOOLS prodlouženou tříletou zárukou.
AGP taiwanský výrobce elektrického ručního nářadí. Před zařazením výrobku AGP do našeho eshopu byla u každého stroje testována životnost. Proto v našem eshopu najdete pouze kvalitní stroje z programu AGP, které v testu vyhověly.
ALFRA
Alfred Raith GmbH www.alfra.de německý výrobce nástrojů a strojů pro vrtání, děrování, řezání, odhrotování, ukosovaní ocelí. ALFRA byla první firmou v Evropě, která uvedla na trh magnetické vrtačky ROTABEST. Více než 30 let zkušeností s magnetickými vrtačkami. Stroje ALFRA jsou 100% made in GERMANY. Nejedná se o asijské výrobky. Vysoká kvalita zpracování umožňuje práci se strojem na tři směny.
ALMI
Almi Machinefabriek http://www.almi.nl/english.html holandský výrobce strojů na vysekávání průniků trubek. Unikátní, patentovaný systém vysekávání výrazně snižuje náklady na výrobu zábradlí.
DIY abrasives NOVINKA na českém trhu. Široký sortiment kvalitních řezných a brusných kotoučů.
Evolution Powertools www.evoulutiopowertools.com EVOLUTION je jednou z nejrychleji rostoucích značek elektronářadí na světe. Rozvíjela se díky úspěchu TCT multifunkčních pil, stejně jako i dalších zajímavých inovací. Všechny EVOLUTION produkty jsou vyrobené podle přísných průmyslových standardů a podléhají pravidelným kontrolám a testům, díky kterým získáváte nářadí, na něž se můžete spolehnout. Samozřejmostí je dvouletá záruka. EVOLUTION se tradičně specializovalo na suché řezání ocele a uvedlo na trh TCT pily, které řežou ocel. Využitím zkušeností a know-how EVOLUTION vyvinulo na základě TCT technologie novou produktovou řadu multifunkčních pil, které dokážou řezat dřevo, ocel a hliník jediným kotoučem. Společnost EVOLUTION POWER TOOLS Ltd. má centrálu v městě Sheffieldu ve Velké Británii a výrobní závody po celém světe (Velká Británie, Japonsko, Tchai-wan, Čína).
FEIN - Elektrowerkzeuge GmbH www.fein.de německý výrobce profesionálních vysoce výkonných strojů určených pro těžké nasazení v průmyslu. Firma FEIN je vynálezcem první elektrické ruční vrtačky na světě.
FERM
Ferm Corporate - Ferm B.V. holandský výrobce ručního elektronářadí. Dynamika, síla, promyšlené inovace výrobků a chuť neustále něco zlepšovat - tj. značka nejen značky FERM, ale i celé stejnojmenné společnosti.
Ferm Corporate - Ferm B.V.
FERMI
FINTEC
FLEX www.flex-tools.de Metody opracování v oblasti řemesla i průmyslu se mění neustále. Proto se soustředí naši inženýři a konstruktéři kromě údržby modelů tradičního programu, také na vývoj úplně nového elektrického ručního nářadí a systémových řešení. Inovace je základem úspěchu. Tomu tak bylo v roce 1922, když jsem vyvíjeli ruční nářadí, a toto pak řešili přes stacionární elktromotory. Nebylo tomu jinak ani v roce 1954, když jsme vyrobili první vysokorychlostní úhlovou brusku DL 9 í a uvedli na trh, tím jsme vymysleli pojem "flexa". Abychom učinili naše úhlové brusky ještě spolehlivějšími, efektivnějšími a pohodlnějšími, vyvíjíme stále dál.
FLEX-Elektronářadí, s.r.o.
FORSTEEL.EU www.forsteel.eu obchodní značka našeho e-shopu. Stroje a nástroje jsou vyráběny v různých závodech po celém světě pro náš e-shop. Kvalita strojů je námi testována před zavedením do e-shopu.
GEKA
GERIMA
GPH
GPH,s.r.o. široká nabídka elektroinstalačního materiálu, vysoká kvalita zpracování. Nemecký výrobce s mnohaletými zkušenostmi.
HAIYAN SANHUAN IMPORT,EXPORT Co.Ltd.
METALWOLFF
Milwaukee
MILWAUKEE www.milwaukeetool.com Americký výrobce profesionálního eletrického ručního nářadí. Akumulátoré stroje patří ke světové špičce.
N.KO spol. s r.o.
N.KO,spol. s r.o. www.nko.cz český výrobce a dodavatel strojů pro zpracování ocelí, specializace na ukosovací systémy. Vlastní vývoj, konstrukce a výroba strojů v ČR. Velmi kvalitní stroje pro profesionály.
NKO
NKO MACHINES
NKO TOOLS
PROMA
PROMA CZ s.r.o. obráběcí stroje značky PROMA jsou vyrobeny s respektem k požadavkům zákazníků na kvalitu a účelnost. Konstrukční úpravy a vylepšení jsou výsledkem vývojové činnosti. Použité materiály, provedení strojů a jejich výroba splňují veškeré požadavky technických norem, kde velký důraz je kladen zejména na bezpečnost.
REDIMAX spol. s r.o.
RIOBY
RYOBI Před více než 50 lety začala japonská firma RYOBI své aktivity výrobou motorů a převodovek. Postupně začala vyvíjet a vyrábět i malé elektromotory a odtud byl už jen malej krůček k otevření samostatné divize na elektrické nářadí. Zkušenosti se samostatnou výrobou komponentů se ukázaly jako neocenitelné a odrazily se ve vynikající kvalitě všech produktů. Tuto prestiž, kterou si získaly modely pro profesionální použití nyní přejímají i nové řady výrobků určené pro další náročné uživatele. Dnes patří společnost RYOBI pod křídla nadnárodní společnosti TTI (např. spolu se značkami AEG či Milwaukee. Více na www.ttigroup.com) Silný partner přinesl nové možnosti i trhy, základní poznávací prvky RYOBI však zůstaly: maximální technická propracovanost každého kusu, dokonale vyvážený design, perfektní ergonomie, tradiční spolehlivost. To potvrzují i nezávislí kritici, laboratoře či prestižní technické magazíny.
Strong Hand Tools http://www.stronghandtools.com americký výrobce svěrek, svařovacích stolů a magnetů
TELWIN Výrobce svařovací techniky. Kvalita výrobků značky Telwin byla oceněna certifikátem ISO EN UNI 9001:2000 Certification. Tento certifikát je garancí kvality produktů, organizace a poskytovaných služeb. Označení CE a rozpoznání nejdůležitějšího evropského a mezinárodního orgánu vydávajícího tyto certifikáty garantuje tu nejvyšší kvalitu a je zárukou, že všechny produkty značky TELWIN odpovídají technologickým, kvalitativním a bezpečnostním požadavkům daným standardy dané země. Globálně tyto certifikáty znamenají pro Telwin orientační bod, kterým se řídí při systematickém a bezpečném zlepšování produktů za účelem upevnění dokonalosti produktů.
WIKUS produkuje pilové pásy od roku 1958. Nástroje, jež splňují ty nejnáročnější požadavky pro individuální použití v průmyslu a obchodu. Pilové pásy WIKUS jsou známy všude svojí precizností, přesným dělením a maximálním výkonem
WORK
WORKSITE
WORX
WORX Power Tools nářadí je navrženo pro každodenní práci náročných uživatelů. Je navrhováno v amerických vývojových laboratořích ve spolupráci s italskými designéry, sestaveno z komponentů s vysokou životností a zabaleno v odolném, praktickém a atraktivním kufru.

Zasílání novinek